• Chef´s Masterpiece I

Symbol: XIG-WA-4486

Chef´s Masterpiece I - obraz drukowany na zamówienie. Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 7 standardowych wymiarów począwszy od 30x30cm lub wydruk na indywidualny wymiar.

Układ kadru kwadrat
Kierunek sztuki sztuka współczesna
Kolorystyka brązowa
Dekoracja do restauracji
Wariant
200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu max. 10 dni
Cena dostawy 0
Poczta Polska - Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 602 767 468

Zostaw telefon
Chef´s Masterpiece I - obraz drukowany na zamówienie. Autorem tej reprodukcji jest Lisa AUDIT.
Dostępny jest na dwóch podłożach, każdy w 7 typowych wariantach rozmiarowych począwszy od 30x30cm. Istnieje jednocześnie możliwość wydruku w nietypowym rozmiarze. Nietypowe wydruki nie mogą przekraczać 140cm (wymiar krótkiego boku) i stosunek boków dla tego wzoru powinien wynieść 0,33 (wymóg wydawcy). W sytuacji zamówienia na indywidualny wymiar celowe jest sprawdzenie z nami możliwości wykonania i wyceny wydruku.

Prawa licencyjne do drukowania tego wzoru posiada niemiecki International Graphics. Użyta do wydruku technika pozwala zapewnić nasycone kolory i ich trwałość.

Wersja drukowana na grubym papierze o gramaturze 300 g/m2 idealnie nadaje się do oprawy. Walory mechaniczne podłoża zabezpieczają obraz przed zmarszczeniem się pod wpływem wilgoci.

Canvasy drukowane są na płótnie malarskim. Płótno naciągnięte jest na profesjonalne krosno malarskie i ma zadrukowane boczne powierzchnie. Krosno posiada od wewnątrz kliny naciągające, zapewniające możliwość regulacji naprężenia płótna. Tak przygotowany obraz Canvas pozostaje już tylko zawiesić na ścianie.

Ten obraz zamawiamy w Niemczech po otrzymaniu Twojego zamówienia i jego opłaceniu. Czas realizacji nie powinien przekroczyć max. 10 dni.

Druki papierowe wysyłamy w sztywnych tubach.
Obrazy w ramach wysyłamy w bezpiecznych kartonach, zabezpieczając dodatkowo folią bąbelkową oraz styropianem.
Dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej (kurier 48) lub kuriera DPD.

Wszystkie prace AUDIT+Lisa dostępne są na Lisa AUDIT.

Pamiętaj że zawsze chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 602 767 468 lub mailowo sklep@artvic.pl.
Zawsze wspieramy naszych klientów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie