• Kategorie
  • Parametry
  • Inne dziecięce

Wiek dziecięcy należy do jednych z najchętniej wspominanych w całym dorosłym życiu. I nie ma w tym nic zaskakującego. Dziecięce lata obfitowały w zabawę, radość i beztroskę. Do tych chwil często tęsknimy w pozostałych momentach naszego życia, żałując że nie da się cofnąć czasu. To wszystko powinno być impulsem skłaniającym do tego, aby swoim dzieciom zapewnić podobne momenty. Jednym ze sposobów, aby tego dokonać, jest korzystanie z reprodukcji na płótnie canvas. Te wyjątkowe dekoracje ścienne, są dostępne w bardzo dużym wyborze dziecięcych, kolorowych motywów.

<br><br>

Pokój dziecka to szczególnie miejsce. Jego królestwo, samotnia i miejsce dorastania. Powinno być urządzone ze smakiem oraz po myśli dziecka. Im bardziej zaangażujemy dziecko w urządzanie swojego pokoju, tym bardziej będzie się czuło za niego odpowiedzialnie. Reprodukcje na płótnie na pewno przypadną im do gustu, z uwagi na swoje naturalne piękno, wyjątkowe projekty oraz bardzo dorosły charakter.

<br><br>

Wybierając reprodukcje na płótnie, nie muszą się Państwo obawiać o uch trwałość. Ten rodzaj dekoracji jest wyjątkowo odporny, z uwagi na wykorzystanie oryginalnego płótna malarskiego z lnu. Na płótnie powstają zachwycające grafiki, drukowane w technologii cyfrowej, przy wykorzystaniu nowoczesnych ploterów. Mocowanie do ściany również jest banalnie proste, dzięki już zamocowanym haczykom. Całość jest rozpięta na drewnianej blejtramie, wzmacnianej w rogach rozpórkami, stanowiącymi dodatkowe usztywnienie całości.