• Parrot Tulips on Gold II

Symbol: XIG-WA-6043

Parrot Tulips on Gold II - obraz drukowany na zamówienie. Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 7 standardowych wymiarów począwszy od 35x100cm lub wydruk na indywidualny wymiar.

Układ kadru slim
Kierunek sztuki sztuka współczesna
Kolorystyka pomarańczowa
Dekoracja do salonu
Wariant
200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu max. 10 dni
Cena dostawy 0
Poczta Polska - Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 602 767 468

Zostaw telefon
Obraz zatytułowany Parrot Tulips on Gold II. Dzieło autorstwa Danhui NAI.
Możesz wybrać na jakim podłożu chcesz mieć wydrukowany ten wzór i który z 7 wariantów wymiarowych począwszy od 35x100cm będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Możliwy jest też wydruk w indywidualnym rozmiarze. Wydawca nie dopuszcza jednak zmiany proporcji boków, który dla tego wzoru to 0,33. Ze względu na szerokość materiału podłoża krótszy z boków nie powinien być większy jak 140cm. W sytuacji zamówienia na indywidualny wymiar celowe jest sprawdzenie z nami możliwości wykonania i wyceny wydruku.

Ta praca drukowana jest przez niemieckiego wydawcę, firmę International Graphics technologią ploterową. Zastosowana technika drukarska oddaje w pełni kolorystykę oryginału, nasycenie i zapewnia wieloletnią trwałość obrazu.

Wersja papierowa tego wzoru wykonana jest na grubym kartonie kredowym. Użyty karton nie marszczy się i idealnie wygląda w ramie aluminiowej lub drewnianej.

Wersja na płótnie wykonywana jest na bawełnianym płótnie identycznym jak to stosowane w malarstwie. Płótno nałożone na blejtram i naciągnięte specjalnymi klinami regulacyjnymi ma zadrukowane boki co ułatwia jego eksponowanie. Gotowy obraz pozostaje jedynie powiesić na ścianie.

Na wykonanie obrazu potrzebujemy maks. max. 10 dni.

Nieobramowane prace wysyłamy w sztywnych tubach.
Obrazy w ramach wysyłamy w bezpiecznych kartonach, zabezpieczając dodatkowo folią bąbelkową oraz styropianem.
Gotowe zamówienie dostarczy Poczta Polska lub kurier DPD.

Pełna oferta wzorów tego artysty dostępna jest na Danhui NAI .

Pamiętaj że zawsze chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 602 767 468 lub mailowo sklep@artvic.pl.
Zawsze wspieramy naszych klientów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie