• Statue of Liberty - Red

Symbol: XIG-WA-9960

Statue of Liberty - Red - obraz drukowany na zamówienie. Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 7 standardowych wymiarów począwszy od 30x24cm lub wydruk na indywidualny wymiar.

Układ kadru poziom
Kierunek sztuki sztuka współczesna
Kolorystyka biało-czarna
Dekoracja do hotelu
Wariant
200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu max. 10 dni
Cena dostawy 0
Poczta Polska - Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 602 767 468

Zostaw telefon
Prezentowany tu obraz nosi tytuł Statue of Liberty - Red. Autorem tej reprodukcji jest Michael MULLAN.
Do wyboru jest 7 wariantów rozmiarowych począwszy od 30x24cm. oraz dwa podłoża wydruku. Jeśli między standardowymi rozmiarami nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie to wydrukujemy go na indywidualny wymiar. Nietypowe wydruki nie mogą przekraczać 140cm (wymiar krótkiego boku) i stosunek boków dla tego wzoru powinien wynieść 0,33 (wymóg wydawcy). Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie celem doprecyzowania nietypowego zamówienia i ustalenia jego ceny.

Wydawcą tego wzoru jest International Graphics. Lider europejskich edytorów. Użyta do wydruku technika pozwala zapewnić nasycone kolory i ich trwałość.

Wersja papierowa tego wzoru wykonana jest na grubym kartonie kredowym. Walory mechaniczne podłoża zabezpieczają obraz przed zmarszczeniem się pod wpływem wilgoci.

Obrazy Canvas drukowane są na podłożu bawełnianym, identycznym jak stosowany w malarstwie. Płótno naciągnięte jest na profesjonalne krosno malarskie i ma zadrukowane boczne powierzchnie. Krosno posiada od wewnątrz kliny naciągające, zapewniające możliwość regulacji naprężenia płótna. Gotowy obraz pozostaje jedynie powiesić na ścianie.

Na wykonanie obrazu potrzebujemy maks. max. 10 dni.

Druki papierowe wysyłamy w sztywnych tubach.
Obramowane obrazy owijamy folią bąbelkową i pakujemy w bezpieczne kartony ze styropianowymi zabezpieczeniami po całym obwodzie obrazu.
Dostawę gotowego zamówienia gwarantuje Poczta Polska lub kurier DPD.

Inne wzory tego autora pokazujemy na Michael MULLAN .

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy skontaktuj się telefonicznie +48 602 767 468 lub mailowo sklep@artvic.pl.
Zawsze wspieramy naszych klientów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie