• Vivid Red Lily on Gold

Symbol: XIG-WA-4403

Vivid Red Lily on Gold - obraz drukowany na zamówienie. Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 7 standardowych wymiarów począwszy od 20x70cm lub wydruk na indywidualny wymiar.

Układ kadru slim
Kierunek sztuki sztuka współczesna
Kolorystyka czerwona
Dekoracja do hotelu
Wariant
200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu max. 10 dni
Cena dostawy 0
Poczta Polska - Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 602 767 468

Zostaw telefon
Obraz Vivid Red Lily on Gold drukowany na Twoje zamówienie. Jego autorem jest Silvia VASSILEVA.
Możemy wydrukować go na papierze ECO lub płótnie Canvas w jednym z 7 standardowych rozmiarów począwszy od 20x70cm. Ten wzór drukujemy też w innych rozmiarach, dopasowanych do Twoich potrzeb. Wydawca nie dopuszcza jednak zmiany proporcji boków, który dla tego wzoru to 0,33. Ze względu na szerokość materiału podłoża krótszy z boków nie powinien być większy jak 140cm. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie celem doprecyzowania nietypowego zamówienia i ustalenia jego ceny.

Wydawcą tego wzoru jest International Graphics. Lider europejskich edytorów. Gwarancją wiernych i w pełni nasyconych, trwałych kolorów jest zastosowana specjalna technika drukarska.

Wersja papierowa tego wzoru wykonana jest na grubym kartonie kredowym. Grubość podłoża i jego walory mechaniczne chronią obraz przed odkształceniem powierzchni.

Wersja Canvas wykonana jest na naturalnym (100% bawełny) płótnie malarskim. Płótno naciągnięte jest na profesjonalne krosno malarskie i ma zadrukowane boczne powierzchnie. Krosno posiada od wewnątrz kliny naciągające, zapewniające możliwość regulacji naprężenia płótna. Otrzymujesz obraz całkowicie przygotowany do zawieszenia.

Druk tego wzoru wykonywany jest u naszego niemieckiego edytora, a ewentualna oprawa wykonywana jest u nas. Łączny czas realizacji nie przekracza max. 10 dni.

Nieobramowane prace wysyłamy w sztywnych tubach.
Bezpieczeństwo oprawionych obrazów gwarantuje folia bąbelkowa, wkładki styropianowe oraz specjalne kartony.
Zamówienie dostarczy do Ciebie Poczta Polska lub kurier DPD.

Inne wzory tego autora znajdziesz na stronie Silvia VASSILEVA .

Dodatkowe informacje, wyjaśnienia lub pomoc znajdziesz pod telefonem +48 602 767 468 lub mailem sklep@artvic.pl.
Chętnie odpowiemy na pytania lub pomożemy w wyborze obrazu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie