• Sposoby płatności

PŁATNOŚCI

Płatność za pobraniem:
- wnoszona na poczcie, listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze przesyłki. Przesyłka zostanie wysłana niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.

Przedpłata przelewem:
- opłacana przelewem zwykłym na nasze konto po dokonaniu zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana po wpłynięciu należności na nasze konto. O otrzymaniu zapłaty i wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu:
ARTVIC Marek Szkutnik - sklepy internetowe
05-503 Bąkówka, ul. Asfaltowa 1 d
mBank 14 1140 2004 0000 3102 7412 5457

Płatność online lub kartą płatniczą:
- wnoszona za pośrednictwem serwisu SkyPay. Przesyłka zostanie wysłana niezwłocznie po otrzymaniu i opłaceniu zamówienia.
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Dostępne są następujące płatności:
Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Blik, Alior Raty.

 Baner(1).png

Wybierając taką formę zapłaty klient zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego wybranego banku lub serwisu płatnościowego. Po zalogowaniu sie Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na strony internetowe sklepu. Informacja o dokonanej w ten sposób płatności dociera do nas natychmiast i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Wszystkie autoryzowane przez SkyPay transakcje są całkowicie bezpieczne! Wszystkie dane podczas przesyłania siecią są zaszyfrowane i chronione bezpiecznym protokółem.

W przypadku odmowy autoryzacji, po upływie 2 dni od nieudanej autoryzacji zamówienie zostanie anulowane w naszym systemie. Możliwa jest jednak w tej sytuacji zmiana formy płatności po skontaktowaniu sie z nami telefonicznie lub mail-owo.

Nadpłaty

- jeżeli jakiegoś zamówionego przez Ciebie towaru nie mogliśmy dostarczyć, a zapłaciłeś już za niego przelewem, nadpłata zostanie przelana niezwłocznie na Twoje konto, o czym zostaniesz poinformowany osobnym mail-em.

Faktury

- do każdego zamówienia dołączamy fakturę. Ty decydujesz, na kogo ma być ona wystawiona. Umieścimy na niej dane w takiej formie, w jakiej wpisałeś je w formularzu. Sprawdź poprawność danych by uniknąć konieczności ich poprawiania, Zmiana danych odbiorcy dokonywana jest wyłącznie za pomocą Noty Korygującej wystawionej zawsze przez odbiorcę faktury.